Tahtakale Bilişim Teknolojiye giden yol , Tahtakale Bilişim Teknolojiye giden yol , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Tahtakale Bilişim Teknolojiye giden yol , Tahtakale Bilişim Teknolojiye giden yol , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

İade Politikası

       Cayma hakkının kullanılması için, 14 (ondört) günlük süre içinde Firma' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunması ve ürünün iş bu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

 

       İade etmek istediğiniz ürünün tesliminden sonra; ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmamış veya yıpranmamış bir şekilde iade edilmelidir. Teslim edilen ürünün faturası; İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 

       Faturası, kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde, ürünün iadesi kabul edilmemekle birlikte, ürün bedelinin iadesi gerçekleştirilmemektedir.

 

       Bahsi geçen iade şartlarını sağlayan ürün iadelerinde, ürünün iadesinin kargo bedeli anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo kargo ile iade edildiği takdirde tarafımızca karşılanmaktadır. Aksi durumda (farklı kargo ile iade edildiğinde) kargo ücreti alıcıya aittir. 

 

       İade işlemi sırasında gönderimler, www.tahtakalebilisim.com firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi Aras Kargo dur. www.tahtakalebilisim.com kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaları kapsamında, hem müşterilerinin hem de kendi çalışmalarının zarar görmesini önlemek adına bu tarz şartlar çerçevesinde çalışma ihtiyacı duymaktadır.