Samsung Galaxy Note 8 incelemesi - Tahtakalebilisim , Tahtakale Bilişim Teknolojiye giden yol , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Samsung Galaxy Note 8 incelemesi


Yayın Tarihi: 23.11.2017 13:21
Samsung
Samsung Galaxy Note 8 incelemesi

Samsung tarafından üretilen Note 8, Samsung Galaxy Note serisinin yeni nesil cihazları arasında yer alıyor. Serinin ilk cihazlarından bugüne dek en çok tercih edilen Samsung modelleri arasında yer alan Note serisi yine kendine yakışır özellikte bir cihazla kullanıcıların karşısına çıkıyor. 6.3 İnç geniş bir ekrana sahip olan cihaz bir telefondan daha fazlasını sunmak için geliyor. Tek hatlı ve çift hatlı olarak piyasaya sürülen cihaz kişiler ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçim yapmanıza imkan veriliyor. Note 8 yedek parça ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunulduğundan dolayı cihazınızı kesintisiz kullanmanıza imkan sağlanıyor.

                3300 mAh batarya kapasitesi günlük kullanımlar için oldukça yeterli. Cihazı performanslı olarak bile kullandığınızda yüksek batarya kapasitesi sayesinde günü çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Büyük kapasitesinden dolayı bataryanın cihazla birlikte değiştirilemeyen yani yekpare bir özelliğe sahip olduğunu da bu noktada hatırlatmak gerekiyor. Hem hızlı şarj hem de kablosuz şarj özelliklerine sahip olan cihaz, hayatı kolaylaştırmak adına birçok imkana sahip.

                6.3 İnç ekranı Corning Gorilla Glass 5 teknolojisiyle korunarak çizilmelere karşı dayanıklı bir hale getirilmiştir. Süper AMOLED ekranın tercih edilmesi doğadaki renklerin daha gerçekçi ve canlı olarak kullanıcılara sunulmasını kolaylaştırmaktadır. Süper AMOLED ekranların bu doğallığı kullanıcılara aktarırken pil tüketimini arttırdığının farkında olarak 3300 mAh bataryaya sahip bir cihaz geliştirildiğini düşündüklerini ifade edebiliriz. Samsung Galaxy Note 8 kırılmaz cam ürünleri ile cihazınızın ekranını koruyarak sorunsuz bir kullanım için cihazınızı güçlendirebilirsiniz.

                Samsung Note 8 gücü hissettiren Samsung Exynos 9 Octa 8895 işlemcisi ile birlikte sunuluyor. 8 çekirdekli yeni nesil işlemci Samsung un performans işlemcisi olarak biliniyor. Yüksek performansla çalışmasına rağmen düşük pil tüketimi sayesinde cihazın şarjının doğru olarak kullanılmasına imkan veren teknolojisi sayesinde batarya performansı beklenenin üzerinde sonuçlar veriyor.

                12MP kameraya sahip olan Samsung Note 8 gelişmiş kamera özelliklerini beraberinde getiriyor. Hızlı odaklama, HDR, Coğrafi konum etiketleme gibi pek çok özellik kameranın yazılımsal tarafında yer alıyor. 4K video çekmenize imkan sağlayan kamerası standartların çok üstünde performans sağlayarak kullanıcı deneyimlerini geliştirmektedir. LED Flash desteği sayesinde karanlık ortamlardaki fotoğraf kalitesini artıran Note 8 bu alanda oldukça başarılı.